Sicily kite lounge, scuola di kite sicilia, corsi kite in sicilia

scuola di kite sicilia scuola di kite sicilia scuola di kite sicilia scuola di kite sicilia scuola di kite sicilia scuola di kite sicilia

SZKOLENIA

Szkoła Sicily Kite Lounge otwarta jest przez cały rok, co zawdzięcza występującym na Sycylii wysokim temperaturom powietrza, oraz stałemu wiatrowi, które umożliwiają uprawianie kitesurfingu przez wszystkie miesiące, nie tylko w sezonie letnim. Organizowane przez szkołę kursy dopasowane są do indywidualnych umiejętności oraz potrzeb. W czasie kursu podstawowego kursanci mają zapewnioną pomoc instruktora w każdym momencie, a szkolenie prowadzone jest w bezpieczny i przyjazny sposób.
Każdy kursant wraz ze szkoleniem ma zapewnione wszystkie niezbędne materiały, takie jak bar, deska, latawiec oraz pianka.
Kurs podstawowy: Kurs podstawowy trwa 6 godzin. Pierwsza godzina poświęcona jest teorii, czyli zapoznanie z wiedzą dotyczącą wiatru, sprzętu oraz bezpieczeństwa. Już na drugiej godzinie zajęć student wychodzi z instruktorem na wodę, aby zacząć naukę kontroli latawca.
Kurs zaawansowany: W czasie tego kursu możesz podwyższyć swoje umiejętności w zależności od potrzeb, począwszy od ostrzenia, aż po pierwsze skoki i podstawowe triki.
Kurs zaawansowany freestyle: Ten kurs przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, gotowych na pierwsze wypięcia trapezu i pierwsze próby zaawansowanych trików. Gege (nasz instruktor) dzięki swojemu 10-letniemu doświadczeniu, pomoże zaawansowanym kursantom nauczyć się takich trików jak "rally", "handle pass", "mobe worlds". W czasie tego kursu szkoła udostępnia kursanom profesjonalne filmy szkoleniowe.